Wszystkie zdjęcia zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa. Kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie bez mojej zgody jest zabronione.

O fotografii

Fotografia pojawiła się w moim życiu w sumie przypadkowo. Z zainteresowania przeobraziła się w hobby, a teraz stała się pasją. Uwielbiam robić zdjęcia i udaję że potrafię je robić:) Jestem amatorką i ciągle się uczę.
Najbardziej lubię fotografować ludzi. Fotografia jest obrazem który przypomina daną chwilę. Dzięki niej pamiętam dzień, całą sytuację, uczucia i emocje jakie mi towarzyszyły. Staram się żeby moje zdjęcia były proste, nieprzesadzone, naturalne i swobodne. Uważam że piękno tkwi w prostocie. Uwielbiam zdjęcia w plenerze, trochę reporterskie, lecz nie zawsze są takie możliwości, wtedy fotografuję w domu.
Szczególne miejsce zajmuje fotografia dziecięca, mimo że nie jest to łatwy rodzaj fotografii :)  Kocham dzieci i ich mały beztroski świat. Staram się fotografować je w naturalny sposób, obserwując je i łapiąc chwile.  Każde dziecko jest inne i przez to wyjątkowe. Nie musi pozować,  najważniejsze żeby czuło się swobodnie, a fotografie mają zapamiętać je takim jakie jest. Dzieciaczki rosną szybko i zmieniają się z dnia na dzień dlatego warto utrwalać chwile, do których można ciągle wracać wspomnieniem...

Po prostu lubię zatrzymywać czas na kartach fotografii...

Jeśli zechcesz pomogę Ci zatrzymać Twój czas :)


Pod linkiem klik znajdziecie najczęściej zadawane pytania i moje odpowiedzi.


Dziękuję za odwiedziny :)


Kontakt: joannafotoklisza@gmail.com
Fotografuję w Białymstoku i Łomży